18. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA

Obędzie się w Internecie na platformie Ninateka oraz na kanale WJFF.pl na Vimeo.

18. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA

Źródło: Warsaw Jewish Film Festival

WSZYSTKIE PROJEKCJE FILMÓW I WYDARZENIA IM TOWARZYSZĄCE SĄ BEZPŁATNE. 5 listopada na stronie pojawi się pełny program wydarzenia. A już dziś publikujemy zasady uczestnictwa w festiwalu, dzięki którym łatwo i w zaciszu własnych domów nasi widzowie będą mogli obejrzeć ponad 40 filmów o tematyce żydowskiej, wywiady, warsztaty oraz prezentacje.

  1. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA obędzie się w Internecie na platformie Ninateka oraz na kanale WJFF.pl na Vimeo.

WSZYSTKIE PROJEKCJE FILMÓW I WYDARZENIA IM TOWARZYSZĄCE SĄ BEZPŁATNE.

Platformy internetowe, na których odbywa się festiwal są wygodne i przystępne w obsłudze. Żeby obejrzeć film, wystarczy wybrać opcję „OGLĄDAJ” (wyświetlaną pod opisem każdego z festiwalowych filmów prezentowanych online).

🎥 Filmy dostępne są przez 48 godzin od momentu festiwalowej premiery online. Każdy film można obejrzeć w wybranym przez siebie czasie w ramach 48-godzinnego bloku, kiedy dana cześć programu pozostaje udostępniona dla widzów.

🎥 Liczba tzw. dostępów, które może otrzymać jedna osoba, jest nieograniczona. Istnieją jednak od tej zasady wyjątki. Organizator wprowadził limity miejsc na pokazy specjalne, które odpowiadają liczbie miejsc w tradycyjnej sali kinowej - będą to dostępy od 150 do 300 miejsc. W tych przypadkach widz musi pobrać darmowy kod dostępu. Kody wysyłane będą po wcześniej rejestracji na stronie WJFF.pl w dniu premiery filmów. Kody będą wymagane podczas transmisji z gali otwarcia festiwalu, gali zamknięcia festiwalu oraz na pokazy specjalne.

🎥 Siatka projekcji wraz z godzinami premier poszczególnych filmów dostępna będzie na stronie internetowej festiwalu WJFF.pl od 5 listopada.

🎥 Wszystkie filmy pokazywane online będą dostępne wyłącznie na terytorium Polski. Filmy wyświetlane będą w językach oryginalnych i z polskimi napisami.

WAŻNE DATY:

16 listopada PREMIERY ONLINE pierwszych filmów na platformie NINATEKA.pl

Od 16 listopada, od godz. 20:00, przy wybranym premierowym seansie będzie można wybrać opcję „OGLĄDAJ” (rozpoczynając tym samym pokaz wybranego tytułu). Od tego momentu każdy widz będzie mógł zobaczyć film przez 48 godzin. Koniec seansu 3 dnia od daty premiery tj. godz. 20.00. (w tym przypadku do dnia 18 listopada).

18 i 20 listopada – nastąpią kolejne premiery bloków filmowych, które pozostaną aktywne przez 48 godzin od momentu publikacji.

17, 19, 21 i 22 listopada - PREMIERY ONLINE na WJFF.pl (VIMEO).

LISTA FILMÓW na WJFF.PL (VIMEO), NA KTÓRE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ I POBRAĆ KOD DOSTĘPU:

  • FILM OTWARCIA "POD TYM SAMYM NIEBEM / NON ODIARE" - 16 LISTOPADA
  • CENTERPIECE "ZDJĘCIE ŻYCIA / PICTURE OF HIS LIFE" - 19 LISTOPADA
  • CENTERPIECE "RESISTANCE / NIEZŁOMNI" - 21 LISTOPADA
  • CENTERPIECE "THE CROSSING / WSZYSCY ZA JEDNEGO" - 22 LISTOPADA
  • FILM ZAMKNIĘCIA "CENA PRAWDY / THE OTHER STORY" - 22 LISTOPADA
  • Możliwość rejestracji w dniu poprzedzającym pokaz od godz. 12:00