18. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA

Obędzie się w Internecie na platformie Ninateka oraz na kanale WJFF.pl na Vimeo.

18. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA

Źródło: Warsaw Jewish Film Festival

WSZYSTKIE PROJEKCJE FILMÓW I WYDARZENIA IM TOWARZYSZĄCE SĄ BEZPŁATNE. 5 listopada na stronie pojawi się pełny program wydarzenia. A już dziś publikujemy zasady uczestnictwa w festiwalu, dzięki którym łatwo i w zaciszu własnych domów nasi widzowie będą mogli obejrzeć ponad 40 filmów o tematyce żydowskiej, wywiady, warsztaty oraz prezentacje.

  1. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA obędzie się w Internecie na platformie Ninateka oraz na kanale WJFF.pl na Vimeo.

WSZYSTKIE PROJEKCJE FILMÓW I WYDARZENIA IM TOWARZYSZĄCE SĄ BEZPŁATNE.

Platformy internetowe, na których odbywa się festiwal są wygodne i przystępne w obsłudze. Żeby obejrzeć film, wystarczy wybrać opcję „OGLĄDAJ” (wyświetlaną pod opisem każdego z festiwalowych filmów prezentowanych online).

???? Filmy dostępne są przez 48 godzin od momentu festiwalowej premiery online. Każdy film można obejrzeć w wybranym przez siebie czasie w ramach 48-godzinnego bloku, kiedy dana cześć programu pozostaje udostępniona dla widzów.

???? Liczba tzw. dostępów, które może otrzymać jedna osoba, jest nieograniczona. Istnieją jednak od tej zasady wyjątki. Organizator wprowadził limity miejsc na pokazy specjalne, które odpowiadają liczbie miejsc w tradycyjnej sali kinowej - będą to dostępy od 150 do 300 miejsc. W tych przypadkach widz musi pobrać darmowy kod dostępu. Kody wysyłane będą po wcześniej rejestracji na stronie WJFF.pl w dniu premiery filmów. Kody będą wymagane podczas transmisji z gali otwarcia festiwalu, gali zamknięcia festiwalu oraz na pokazy specjalne.

???? Siatka projekcji wraz z godzinami premier poszczególnych filmów dostępna będzie na stronie internetowej festiwalu WJFF.pl od 5 listopada.

???? Wszystkie filmy pokazywane online będą dostępne wyłącznie na terytorium Polski. Filmy wyświetlane będą w językach oryginalnych i z polskimi napisami.

WAŻNE DATY:

16 listopada PREMIERY ONLINE pierwszych filmów na platformie NINATEKA.pl

Od 16 listopada, od godz. 20:00, przy wybranym premierowym seansie będzie można wybrać opcję „OGLĄDAJ” (rozpoczynając tym samym pokaz wybranego tytułu). Od tego momentu każdy widz będzie mógł zobaczyć film przez 48 godzin. Koniec seansu 3 dnia od daty premiery tj. godz. 20.00. (w tym przypadku do dnia 18 listopada).

18 i 20 listopada – nastąpią kolejne premiery bloków filmowych, które pozostaną aktywne przez 48 godzin od momentu publikacji.

17, 19, 21 i 22 listopada - PREMIERY ONLINE na WJFF.pl (VIMEO).

LISTA FILMÓW na WJFF.PL (VIMEO), NA KTÓRE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ I POBRAĆ KOD DOSTĘPU:

  • FILM OTWARCIA "POD TYM SAMYM NIEBEM / NON ODIARE" - 16 LISTOPADA
  • CENTERPIECE "ZDJĘCIE ŻYCIA / PICTURE OF HIS LIFE" - 19 LISTOPADA
  • CENTERPIECE "RESISTANCE / NIEZŁOMNI" - 21 LISTOPADA
  • CENTERPIECE "THE CROSSING / WSZYSCY ZA JEDNEGO" - 22 LISTOPADA
  • FILM ZAMKNIĘCIA "CENA PRAWDY / THE OTHER STORY" - 22 LISTOPADA
  • Możliwość rejestracji w dniu poprzedzającym pokaz od godz. 12:00